Plasma Pen

Plazma Enerjisi (BeautyTeck) Kırışıklık Tedavisi

Plazma enerjisi kırışıklık tedavisi yeni geliştirilmiş bir ameliyatsız göz çevresi estetik yöntemi olmasına rağmen yaklaşık 15 yıldır Avrupa’da kullanılmakta ve CE belgesi bulunmaktadır. Bu tedavi yöntemi özellikle neşterli tedavilerden çekinen kişiler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Son dönemlerde çok fazla talep edilmekte ve kullanılmakta olan bir yöntemdir.

Plazma enerjisi havada bulunan gazları kullanarak etkili olmaktadır. Bu sayede cildin dış yüzeyini buharlaştırılarak, yeni dokuların oluşum süreci başlamaktadır. Bu yöntemde Doktorumuz Dr. Tekin Yıldırım genellikle ilk seansta istenilen sonuçlara ulaşılabilmekte olduğunu söyler.

Plazma Tedavisi

Genelde göz kapaklarının kırışıklık ve sarkma gibi problemlerin de tercih edilmektedir. Göz kapaklarında ki kırışıklık, katlanma, çizgilenme göz çevresine yapılan plazma enerjisi yöntemi kırışıklıkları çözülebilmektedir. Ayrıca; akne ve akne skarları izleri, dudak üzeri sigara çizgileri, göz kapağında ki beyaz ve sarı lekeler, çeşitli et benleri, boyun germe, yara izleri, çil tedavisi, siğil tedavileri, bazı dövmeleri silme ve buharlaştırma gibi çok çeşitli rahatsızlıklar bu yöntemi ameliyatsız bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Plazma “Beautyteek” tedavisi nasıl yapılır?

Plazma enerjisi beautyteek kırışıklık tedavisi, ameliyatsız göz çevresi estetiği için önceden bir hazırlık yapılmasına gerek duyulmamaktadır. Direk olarak randevuya gidilebilir. Bu tedavi yönteminden yaş ve cinsiyete bakılmaksızın herkes faydalanabilmektedir. Önce uyuşturucu krem uygulaması yapılır ve 35 veya 45 dakika sonra işleme başlanır. Sorunlu olan her bir göz kapağı için 30 dakikalık bir tedavi yeterli olacaktır. Uygulamadan sonra göz çevresinde kabuklu bir görüntü oluşabilmektedir ancak bu görüntü güneş koruyucu faktörü içeren krem fondöten kapatabilir. Bu kabuklu görüntü 4 ila 10 gün içerisinde normale dönecektir.

Ayrıca bu dönemde hassas sabunlarla cilt yıkanmalı ve hatta bebek şampuanları kullanılmalıdır. Tedavinin yapıldığı bölge de şişlik ve ödem oluşabilir ancak 1 ila 5 gün içerisinde normale dönecektir. Bu uygulama zahmetli ve ağrı yapan bir uygulama değildir. Uygulamadan 30 gün sonra ki kontrolde eğer gerek görülürse 1-2 seans daha uygulama devam ettirilebilir. Tedavi edilmesi gereken bölgenin genişliğine ve derinliğine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.Bu web sitesi tanımlama bilgileri kullanır ve kişisel verilerinizden gezinme deneyiminizi geliştirmek için sorar.